Vaše Telo Si Verí

ženské teloVedeli ste, že vaše telo reaguje na podnety z vonku a z vnútra pred vašej vedomej mysle dozvie? Naše komplexné bodymind systém funguje ako jednotka, hologram. Každá časť postihuje všetky ostatné časti. Energie liečiteľov, telo terapeuti, somatických a telo orientované psychoterapeutov vedela, celé desaťročia. Staroveké uzdravenie systémov, ako Tradičná Čínska Medicína, Indickej Ájurvédy a Jóga Čakra Vyvažovanie, mať prehľad o spojenie tela, mysle a ducha po stáročia.

Teraz, v 21. Storočí, vedecký výskum doháňa, čo liečitelia majú známe a spracované rokov. Teraz sme sa začínajú chápať zložitú spätnej väzby medzi naše myšlienky, naše emócie a funkciu a vzhľad nášho tela aj interne a externe. Naše myšlienky sú silnejšie ako väčšina z nás si kedy dokázali predstaviť.

Prvá otázka pre vás k zamysleniu sa:

Ako sa cítite, o svojom TELE?

Máte radi svoje telo, bezpodmienečne, tak milujúci rodič alebo duchovný majster, rád by som vás?

Ak sú vaše myšlienky boli potravín, ako výživný a liečivý sú vaše myšlienky?

Verte tomu alebo nie, vaše myšlienky a emócie robiť ovplyvniť a zmeniť potravu, vaše telo dostane. V mojom Rosicrucian hodiny pred mnohými rokmi, bolo vyhlásenie, nikdy som zabudol. Budem parafráza to tu.

Ak kŕmite vaše telo najviac neuveriteľne výživných a liečivých potravín, ale vaše myšlienky a emócie sú negatívne a kované so stresom a úzkosťou, nebude schopná absorbovať živiny do vášho systému. Na druhej strane, ak budete kŕmiť svoje telo, čo považujeme za nezdravé jedlo, jedlo, ktoré je veľmi nízku nutričnú hodnotu, ale ste sa teší a savoring každé sústo v úplne uvoľnený stav mysle, bude absorbovať čo živiny sú k dispozícii do vášho systému.

Myšlienky a presvedčenia, ktoré nosíte v vaše podvedomie, pojmy možno nie vedome si uvedomiť, majú zásadný vplyv na vaše zdravie. Začnite tým, uvedomiť si, v každej chvíli, čo ste sa vedome myslieť a ako sa vaše telo sa automaticky reagovať.

Ak komunikujete s niekým a máte pocit, instant bolesť v krku, možno máte pocit, dať na, zaťažené, alebo hassled nejakým spôsobom. Ak máte pocit, intenzívna bolesť v chrbte, môžete mať pocit, ako keby chrbát je proti múru, alebo nie sú podporované v niektorých dôležitý aspekt svojho života.

Vaše telo hovorí vašej mysli. Dávajte pozor, aby sa tieto správy. Počúvať a rozlúštiť význam. Doslova môžete uzdraviť svoje telo a svoj život tým, že lieči vaše telo ako váš milovaný najlepší priateľ.

Ako sa VÁM liečenie VÁŠHO tela dnes?

Write a Reply or Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *